work


Akıllı Dünya İÇİN MÜHENDİSLİK

Nesnelerin İnterneti platformlarının daha fazla zekaya ihtiyacı var ve biz onlara bunu veriyoruz.
Böylece onlar düşünebilirler ve siz rahatlayabilirsiniz.

Ne yapıyoruz ?

Değerli müşterilerimiz için çözümler üretirken, özellikle IoT teknolojileri ile çeşitli projeler üzerinde çalışıyoruz..work

INSIST

ITEA 2 projesi INSIST, kamusal alanlar için akıllı bağlantılı bir ekosistem geliştirecek ve sensör verileri sadece özel altyapı hizmetleri için değil, aynı zamanda trafik yönetimi, iş zekası ,reklam ve ambiyansta çoklu sensör sistemlerinden veri füzyonuna dayanan katma değerli hizmetler de sunabilecektir.


work

BaaS

Building as a Service

BaaS projesi, bugünün binalarında kapsamlı ve açık alanlar arası yönetim ve kontrol hizmetlerine duyulan ihtiyacı karşılamaktadır.

Sorun şu ki, bu entegre yönetim ve kontrol hizmetleri, otomasyon disiplinlerinin bağımsız kontrol sistemlerine ayrılması nedeniyle henüz mevcut değildir, örn. Aydınlatma kontrolü, HVAC (ısıtma, havalandırma ve klima), güvenliği için. Akıllı ticari binalara yönelik eğilim, bina otomasyon sistemlerinin ICT sistemleri ve bina ile ilgili tüm bilgilerin, bina yaşam döngüsü boyunca entegrasyonunu gerektirmektedir. Bu, bir yapının özelliklerine ve işlevlerine göre modellenmesine yönelik yeni bir yaklaşım gerektirir. Modelleme ayrıca tesis yöneticileri, kiracılar, yolcular ve ziyaretçiler gibi farklı paydaşlar tarafından bina tesislerinin kullanımını içerecektir. BaaS projesinin ana hedefi, geleneksel bina otomasyon ve yönetim sistemlerini BIT altyapıları ile bütünleştiren ticari binalar için genel bir hizmet platformu oluşturmaktır.

Bu platform, sunulan ve tüketilen verilerle birlikte yeni ve eski bina sistemlerinin entegre bir modelinden yararlanan yeni değerli hizmet ve uygulamaların geliştirilmesini ve kullanılmasını desteklemektedir.


work

MOS2S

Medya Orkestrasyonu - Ekran Sensörü

Vizyon: daha sürükleyici içerik oluşturmak, yakalama, üretim ve tüketim üzerinde orkestrasyon gerektirir. Üretim yakalamayı yönlendirecek ve tüketim de üretime yön verecek.

  • Son kullanıcıların fiziksel ve sanal dünyada, etraflarındaki her şeyi nasıl yakalayıp deneyimleyecekleri konusunda bir teklif verin.
  • Medya düzenlenmesi için standartlaştırılmış teknolojiler ve araçlar geliştirmek, çoklu duyusal ve medya beslemelerini tek ve etkileşimli bir deneyime dönüştürmek

Hakkımızda

Gerade Software, Nesnelerin İnterneti (IoT), zengin medya akışı, yüksek performanslı bilgisayarlar ve mobil işletim sistemlerinde hizmet geliştirme temelli ürün geliştirmede üst düzey yetkinliğe sahip yeni bir şirkettir.GERADE, aynı zamanda devlet için de en gelişmiş yazılım geliştirme projeleri. GERADE, son teknoloji yazılım geliştirme projelerine de teklif verecek ve Avrupa çapında araştırma projesi konsorsiyumlarının bir parçası olacak.

Araştırma ve Geliştirme Yapıyoruz

İş yapmak için daima yeni teknolojiler ve daha iyi çözümler ararız. Teknoloji sürekli geliştiği için hiçbir zaman durmayacağız.

Hafif ve Hızlı

NodeJS, AngularJS ve ReactJS dahil olmak üzere Javascript teknolojileri konusunda uzmanlığa sahibiz. Javascript hafif ve hızlı, biz onu seviyoruz.

Bizi Ödüllendirdi

TÜBİTAK, KOSGEB ve ITEA tarafından finanse edildi. Araştırma ve geliştirmeyi çok seviyoruz ve Ar-Ge projelerine çok çok önem veriyoruz.

Uluslar Arası

Uluslar arası projeler yapıyoruz. Kendimizi coğrafi olarak işletmeyle sınırlamıyoruz, tüm dünya bizim hedef pazarımız.

Memnun ve Mutlu Müşteriler

Müşterilerimizi memnun ve mutlu ediyoruz. Bunu mümkün kılmak için mükemmel ürünler ve çözümler sunmaya istekliyiz.

Mutlu Arkadaşlar

Burada arkadaş olarak çalışıyoruz. İş yerinde mutlu olmak istiyoruz. GERADE'de en yüksek öncelik, bizi olabildiğince mutlu etmektir.